Zespół

Zespół reCOVER to grono starannie dobranych ekspertów z szerokim doświadczeniem w budowaniu i zarządzaniu firmami i markami w branży HoReCa.

 


Justyna Adamczyk

Wieloletnia redaktor naczelna polskiej edycji Żółtego Przewodnika Gault&Millau, Taste Hunter, ambasadorka szampana, ekspertka luksusu. Członkini jury najbardziej prestiżowych światowych nagród w świecie gastronomii. Podróżniczka kulinarna, rocznie odwiedzająca setki topowych restauracji świata.

Ekspertka łącząca praktykę biznesową i kulinarną. Wcześniej przez ponad dwie dekady pracowała jako doradca strategiczny i personalny dla międzynarodowych koncernów oraz najważniejszych funduszy inwestycyjnych. Ma na koncie liczne projekty strategiczno-rozwojowe prowadzone dla branż finansowej, hospitality, farmaceutycznej oraz FMCG. Stoi za licznymi karierami i wieloma sukcesami firm.

 

Tomasz Kolecki

Trzykrotny Mistrz Polski Sommelierów, wiceprezydent Stowarzyszenia Sommelierów Polskich, przewodniczący Komisji Dydaktycznej Stowarzyszenia Sommelierów Polskich, Diploma Association de la Sommellerie Internationale, Water Codex Diploma Hydrosommelier.

Szef jury i arbiter najbardziej prestiżowych konkursów winiarskich, felietonista oraz autor kart win, w tym nagradzanych przez magazyn Wine Spectator. Konsultant i trener personelu restauracji i hoteli. Ekspert opracowywania ciekawych i generujących doskonałe wyniki kart napojów.

Hanna Pietras Architekt

Absolwentka Politechniki Łódzkiej, architekt i fotograf od 10 lat kieruje własną pracownią projektowania wnętrz. Ma na swoim koncie ponad 500 zrealizowanych projektów prywatnych i komercyjnych na terenie Polski oraz za granicą.

Wierzy, że wnętrze kształtuje decyzje w nim podejmowane i osobowość osób, które w nim przebywają. Nawet niewielka zmiana wystroju może się okazać najbardziej znaczącą i ważną. Zaś nastrój miejsca powoduje, że goście mają ochotę tam przebywać i wracać.

Od 1,5 roku dzieli swoje życie pomiędzy Polskę i Portugalię. Uwielbia gościć i gotować, celebrować codzienność i doceniać chwile.

 

Paweł Grabowski PR

Z Public Relations związany od 1998 roku. Pracował w agencji, zajmował się PR produktowym i relacjami z mediami, organizacją konferencji, zjazdów, szkoleń, przygotowywaniem strategii działań oraz doradztwem w sytuacjach kryzysowych. Współpracował z wieloma firmami i koncernami zarówno polskimi, jak i międzynarodowymi.

Wspierał zarządy w projektowaniu, opracowywaniu i wdrażaniu planów strategicznych w firmie oraz obsługę klientów i rozwijanie nowych obszarów działań. Obecnie jako niezależny konsultant public relations doradza w przygotowywaniu i wdrażaniu strategii komunikacyjnych, w zarządzaniu sytuacjami kryzysowymi oraz w media relations.

Jest wykładowcą akademickim z zakresu komunikacji. Z zamiłowania podróżnik i gurmandzista.