O nas

VDG International jest holendersko-niemiecką firmą doradczą, powstałą w wyniku wykupu menedżerskiego (Management Buy-Out) ze struktur Deloitte&Touche / Bakkenist. Specjalizujemy się w zagadnieniach związanych z zarządzaniem firmami na najwyższym poziomie menedżerskim (Executive Solutions). Wspieramy naszych Klientów zarówno wiedzą z zakresu budowaniu struktur i strategii rozwoju, jak również dobieramy managerów i ekspertów, którzy są najbardziej odpowiedni do ich realizacji.

Nasze rozwiązania oferujemy zarówno globalnym korporacjom, jak i lokalnym firmom, które chcą  poprawić jakość zarządzania w swoich organizacjach. Wśród naszych Klientów znajduje się szereg banków, instytucji finansowych, firm z branży farmaceutycznej, spożywczej, chemicznej oraz produkcyjnej. Chwalimy się wieloletnią współpracą z grupą stałych Klientów i jesteśmy dumni z szerokiego wachlarza referencji udzielonych nam przez naszych Klientów, a także Kandydatów, z którymi mieliśmy przyjemność pracować.

Naszą misją jest szybkie, trafne oraz skuteczne odpowiadanie na potrzeby naszych Klientów. Wyróżnia nas jakość,  nie skala działania. Zdarza nam się nie rozpoczynać projektów, jeśli nie wierzymy, że możemy skutecznie pomóc Klientowi. Z drugiej zaś strony uwielbiamy wyzwania. Nasza wrodzona ciekawość świata oraz umiejętność patrzenia na problemy z szerokiej perspektywy pomagają nam w znajdowaniu nowatorskich, często niestandardowych rozwiązań. Połączenie naszej wiedzy, doświadczeń i umiejętności wyróżnia nas na rynku i pozwala wciąż rozszerzać grupę w pełni usatysfakcjonowanych Klientów.

O nas