Paul Röttger

Paul pełni funkcję Executive Chairman i zarządza rozwojem firmy VDG International w regionie Europy Zachodniej i Środkowo-Wschodniej. Od 1998 roku jest związany z branżą Executive Search. Przed rozpoczęciem kariery doradczej piastował stanowiska zarządcze w kilku znanych międzynarodowych korporacjach, gdzie odpowiadał m.in. za procesy restrukturyzacyjne i ekspansję na rynki europejskie.

EKSPERTYZA

Głównymi klientami Paula są międzynarodowe koncerny pochodzenia holenderskiego i niemieckiego, które prowadzą działalność także w innych krajach Unii Europejskiej. Jest ekspertem w zakresie fuzji i przejęć, a także doradztwa strategicznego dla firm będących w procesie zmian własnościowych i organizacyjnych.

PASJA

Podczas licznych wyjazdów służbowych, Paul stara się znaleźć czas na odkrywanie różnorodności kultur. Znakomicie czuje się odwiedzając ulubiony Bukareszt, a jego największą pasją są zabytkowe samochody.

WYKSZTAŁCENIE

Paul ukończył studia prawnicze na Uniwersytecie w Utrechcie. Posługuje się biegle językiem angielskim, niemieckim, francuskim i holenderskim.

Tel. +31 6 141 733 53
roettger@vdginternational.nl