Alicja Dąbkowska

Alicja jest Konsultantką w VDG International. Posiada kilkuletnie doświadczenie w obszarze Executive Search. Przed dołączeniem do zespołu VDG International związana była z dużą brytyjską firmą, specjalizującą się w realizacji projektów rekrutacyjnych na stanowiska średniego i wyższego szczebla managerskiego. Realizuje również projekty regionalne w Europie Środkowo-Wschodniej.

EKSPERTYZA

Specjalizuje się w branży FMCG i produkcyjnej, dla której zrealizowała szereg projektów na stanowiska kierownicze. Prowadzi także projekty dla Klientów sektora mediów i dla firm zajmujących się badaniami rynku.

PASJA

Największą pasją jest kino. Uwielbia humor współczesnych filmów skandynawskich i niezależne produkcje europejskie, nie stroni jednak od mainstreamu. Podziwia Iwana Wyrypajewa za nowoczesne spojrzenie na teatr. W wolnych chwilach czyta głównie współczesną prozę rosyjską i amerykańską.

WYKSZTAŁCENIE

Alicja jest absolwentką zarządzania zasobami ludzkimi i psychologii rynku Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej. Mówi płynnie w języku angielskim, komunikuje się w języku francuskim.Tel. +48 503 036 156
adabkowska@vdg-international.pl