Ewa Leśkiewicz

Ewa jest Starszą Konsultantką (Senior Consultant), związaną z rynkiem doradztwa personalnego od 1996 roku. Początkowo pracowała dla globalnej firmy oferującej usługi z zakresu rekrutacji, oceny pracowników oraz zarządzania zasobami ludzkimi. Do zespołu VDG International dołączyła na początku 2005 roku, gdzie skoncentrowała się wyłącznie  na projektach Executive Search.

EKSPERTYZA

Ewa jest ekspertem w obsadzaniu stanowisk średniego i wyższego szczebla zarządzania. Przeprowadziła setki projektów rekrutacyjnych, pracując z polskimi i międzynarodowymi firmami, głównie z branży FMCG, Telecom oraz instytucji finansowych.

Przez 2 lata uczestniczyła również w pracach nad przygotowaniem ustawy legislacyjnej dotyczącej rynku doradztwa personalnego.

PASJA

Interesuje się kulturą i obyczajami  krajów śródziemnomorskich. Lubi literaturę, podróże, dobrą kuchnię, taniec i narty.

WYKSZTAŁCENIE

Ewa jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego i Podyplomowego Studium Menedżerskiego w Szkole Głównej Handlowej. Posługuje się językiem angielskim.Tel. +48 601 27 67 07
eleskiewicz@vdg-international.pl